• |
  • |

Belinda Pazarlama Edirne

Belinda Pazarlama Edirne Transport Gıda 1997 yılında Edirne ili Kapıkule sınır kapısına 3 km. mesafede kurulmuştur. 7400 m2 alan üzerine kurulu 2 katlı 6700 m2'lik kapalı depo alanı ile hizmete başlamıştır. Balkanlardan ve Orta Avrupa'dan gelen müşterilerimize daha iyi hizmet sunmak, Belinda'nın İstanbul'da elde ettiği pazar payını genişletmek ve gelecekte daha da önem arz edecek pazara yakın olmak amacı ile yapılan yatırım, bugün büyük bir uluslararası pazarlama şirketine dönüşmüştür. Yurt içi veya yurt dışından gelen müşterilerimizin konaklamaları için 4 yıldız değerinde misafirhane, kaliteli bir yemekhane ve mal taleplerini destekleyebilmek için 2500 m2'lik ek bir depo açarak hizmet ve pazarlama ağımızı geliştirmiş durumdayız. Bugün Belinda Transport 65 tır ve 120'ye yakın personeli ile başta ülkemiz olmak üzere tüm Balkan ve Orta Avrupa ülkelerine hizmet vermektedir.


Misyonumuz

Yurt içi ve yurt dışındaki müşterilerimizin beklentilerini, sürekli gelişen performansımızla ve kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanarak kusursuz bir şekilde karşılamaktır. Girişimci, katılımcı, kendini geliştiren, işi sahiplenen takım ruhunu çalışmalarımıza yansıyacak şekilde sürdürmeye devam etmektir. Yönetim sistemimizi sürekli geliştirmeye yönelik çalışmalar yapmak ve global ekonomi içinde en iyi yerde olmaktır.

Vizyonumuz
Her zaman büyüyen ekonomimize bir nebze de olsun katkı sağlamak ve daha da büyüyerek bu katkıyı artırmaktır. Üstün hizmet ve kalite anlayışını tüm dünya ülkelerine yaymak için olağanüstü gayret ve çaba harcamaktır. Hedefimiz; başarı için her türlü imkanı kullanarak, dünyanın neresinde olursa olsun müşterimizin memnuniyetini sağlamak.


Kemal Köyü Yukarı Karagöz Sokak D100 Karayolu üzeri Kapıkule - Edirne
+90 284 238 22 72 
+90 284 238 20 58