• |
  • |

Hakkımızda

BAŞKANDAN

1988 yılından bu yana her gün artan girişimlerimiz ile Belinda ailesi olarak ülkemizin gelişimine her zaman katkıda bulunmaya devam edeceğiz.

Azmimiz, dayanıklılığımız ve yenilik tutkumuzla Türk ekonomisine önemli katkılarda bulunduk. Bugün ise, birçok sektörde hem dikey hem yatay entegrasyonla gelişmemiz sonucu faaliyetlerimiz gün geçtikçe artmaktadır.

Her zaman kaliteyi, saygıyı ve müşteri memnuniyetini ön planda tuttuk. Amacımız Türkiye endüstrisinin gücünü ve kalitesini tüm dünyaya sunmak.
Lojistikten, üretim yaptığımız fabrikalara kadar, yatırımlarımızın da katkılarıyla yurt içi ve yurt dışı bütün müşterilerimizin desteğini kazandık. Bu sayede, aktif olarak ihracat yapıp ülkemize dışarıdan kazanç sağladık ve sağlamaya devam edeceğiz.

Yurduna ve milletine karşı sorumluluğunun her zaman bilincinde olan grubumuz, eğitim, sağlık, sanat, kültür, çevre ve spor alanlarında önemli yatırımlar ve sponsorluklar yapmaktadır.

Belinda ailesi olarak bu başarılardan derin mutluluk duyuyoruz ve heyecanımız her geçen gün artıyor.
İnanıyoruz ki yatırımlarımız, üretimimiz ve sosyal alanlardaki varlığımız artmaya devam edecek. Dünyamız ve ülkemiz için, mutlu ve barış dolu yarınları sabırsızlıkla bekliyoruz.

Yönetim Kurulu Başkanı
Genel Müdür
Erhan Soytürk